03038 м.Київ, вул. Лінійна, 17 +38 044 585 15 25     +38 050 331 49 82     +38 095 459 65 34
ua ru
Про нас

Інофорум – надійний помічник у сфері ЗЕД

Кожен учасник зовнішньоекономічної діяльності або той, хто планує розпочати свою справу в даній сфері, в своїй роботі стикається з багатьма труднощами. Головними з них є складні відносини з митними службами, непрогнозована вартість митних послуг, нерегульовані строки митного оформлення, а також заплутана схема дії митного кодексу. Вони часто забирають надто багато часу і вимагають значних фінансових вкладень. Ми пропонуємо комплексне рішення даної проблеми!

Наша компанія, Інофорум, працює в сфері організації митного оформлення транспортних перевезень вантажів з 2009 року. За короткий період часу ми встигли зарекомендувати себе як надійного і стабільного партнера, який відповідально ставиться до своїх обов’язків. Штат нашої фірми складається з провідних фахівців з великим досвідом у сфері ЗЕД.

Транспортно-експедиторські та митно-брокерські послуги – основний напрямок діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо нашим клієнтам найоптимальніші рішення для оптимізації їх грошових і часових витрат. Ми також здійснюємо доставку і митне оформлення вантажів в Києві та Київській області під ключ.

Переваги співпраці з Інофорум:

  • тільки якісні послуги;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гарантоване підтвердження митної вартості без зайвих витрат у разі прямого контакту з перевізником;
  • можливість отримання фіксованої вартості митного оформлення декларації;
  • висока відповідальність за довірений товар;
  • економія вашого часу і грошей.

Звертайтеся до нас, і ви гарантовано отримаєте відмінний сервіс та якісні послуги. Просто зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті та зробіть свій перший замовлення. Нам довіряють тому, що ми не просто обіцяємо, ми робимо!

Двері нашого офісу завжди відкриті для вас!

Ми будемо раді співпрацювати з вами!

З повагою, Інофорум.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС

03038 м. Київ, вул. Лінійна, 17

тел.: 044 585 15 25
тел./факс: 044 585 55 88

моб.: 050 331 49 82

e-mail: lkuchma@inoforum.com.ua